JW Marriott Hotel İstanbul Marmara Sea

Şirket’in ilk otel projesi olan JW Marriott Hotel İstanbul Marmara Sea’nin temeli SeaPearl projesi ile entegre olarak 2015 yılında atılmıştır. Yaklaşık 7 yıl süren inşaat süreci sonrasında 2022 yılında hizmete açılmıştır.

Ana taşınmaz üzerinde karma proje olan SeaPearl Projesi bulunmakta olup projenin tamamında kaba inşaat tamamlanmış olup bazı rezidans bloklarında yaşam başlamıştır.

Şirket’in maliki olduğu ve halihazırda kullanılmakta olan otel, toplam 45.663 m² kapalı alan kullanımı bulunan ve 204 odalı otel ve otel bünyesinde faaliyet gösteren 62 adet uzun dönem konaklama hizmeti veren rezidans daire ve 9 adet ticari üniteden oluşmaktadır. JW Marriott markasıyla hizmet veren otelimizde Konferans salonları, balo salonu ve ticari üniteler bulunmaktadır. Otelimiz 4 bodrum kat, zemin kat ve 16 normal kat olmak üzere toplam 21 kattan oluşmaktadır.

Normal katlarda otel bloğunda otel odaları, rezidans bloğunda ise apart ünite kısımları yer almaktadır. Otel bloğu toplamda 72 adet bağımsız bölümden oluşmakta olup 1 adet bağımsız bölüm otel, 9 adet bağımsız bölüm dükkân, 62 adet bağımsız bölüm ise apart ünite niteliklidir.

Ana taşınmaz üzerinde yer alan 9. bloğun tüm inşaat süreçleri tamamlanmış olup 1 adet otel nitelikli bağımsız bölüm, “JW Marriott Hotel İstanbul Marmara Sea” olarak işletilmektedir.